Спіс Рады Народных Дэпутатў

Рада народных дэпутатаў

№ п/п Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Горад (паселак, веска) Нумар акругі Назва акругі Узровень савету
г. Менск
1 Шанчук Ігар Сяменавіч Менск №23 Дзяржынская гарадскі
2 Скарабагаты Леанід Іванавіч Менск №17 Кастрычніцкая гарадскі
3 Маразевіч Яўген Самуілавіч Менск №19 Чкалаўская гарадскі
4 Рыжыкава Людміла Аляксандраўна Менск №21 Купрыянаўская гарадскі
5 Кадолка Марыя Аркадзьеўна Менск №04 Аўтазаводская гарадскі
6 Логвін Ірына Уладзіміраўна Менск №25 Рафіеўская гарадскі
7 Садоўскі Дзяніс Вадзімавіч Менск №32 Каменагорская гарадскі
8 Барысаў Пётар Сяменавіч Менск №33 Кунцэўшчынская гарадскі
9 Каржанеўская Галіна Анатольеўна Менск №34 Масюкоўшчынская гарадскі
10 Шабалін Юры Сяргеевіч Менск №36 Адоеўская гарадскі
11 Рогач Яўген Канстанцінавіч Менск №40 Заслаўская гарадскі
12 Каменева Любоў Аляксееўна Менск №45 Багданаўская гарадскі
13 Літвін Рыгор Майсеевіч Менск №46 Куйбышаўская гарадскі
14 Чарнаморцава Валерыя Віктараўна Менск №47 Машэраўская гарадскі
15 Янчурэвіч Віктар Вацлававіч Менск №49 Каліноўская гарадскі
16 Вязьмін Мікалай Васільевіч Менск №50 Карбышэўская гарадскі
17 Губская Ірына Эдуардаўна Менск №53 Шугаеўская гарадскі
18 Вусовіч Антось Менск №54 Валгаградская гарадскі
19 Бурая Таццяна Леанідаўна Менск №55 Мяндзялееўская гарадскі
20 Анісенка Павел Віктаравіч Менск №56 Першамайская гарадскі
21 Прушынскі Аляксандар Ксавер'евіч Менск №57 Трактаразаводская гарадскі
22 Палажанка Настасся Уладзіміраўна Менск   Менск гарадскі
Берасцейская вобласць
1 Лусевіч Мікалай Міхайлавіч Берасьце №13 Брэсцкая паўдневая абласны
      №35   гарадскі
2 Кузняцоў Аляксандр Аляксандравіч Берасьце №21 Ямнінская раенны
3 Гушпіт Антаніна Сцяпанаўна Кобрын №18 Новая раенны
      №38 Кобрынская Паўночна-усходняя абласны
4 Кучынскі Станіслаў Станіслававіч Кобрын №9 Школьная раенны
5 Дзмітрук Георгі Раманавіч Кобрын №3 Інтэрнацыянальная раенны
      №39 Кобрынская паўднева-заходняя абласны
6 Давыдзюк Юрый Мікалаевіч Кобрын №15 Усходняя раенны
7 Дзмітрук Раман Раманавіч Кобрын №5 Ліцэйская раенны
8 Бардзюг Віктар Яўгенавіч Кобрын   Хідрынскі с/с сельскі
9 Суботка Вера Кобрын   Кобрынскі гарадскі
10 Кабяк Аляксандр Сяргеевіч Баранавічы №9 Баранавіцкая гарадскі
      №16 Баранавіцкая Паўднева-Усходняя абласны
11 Ярашэвіч Галіна Андрэеўна Баранавічы №24 Баранавіцкая гарадскі
      №19 Баранавіцкая паўдневая абласны
12 Ананіч Аляксандр Мікалаевіч Баранавічы №19 Баранавіцкая гарадскі
13 Малашчанка Алег Міхайлавіч Баранавічы №19 Мірская сельскі
        Навамышская абласны
14 Забенька Сяргей Аляксандравіч Баранавічы №15 Баранавіцкая гарадскі
15 Мельянец Вячаслаў Міхайлавіч Лунінец №23 Лунінецкая абласны
Віцебская вобласць
1 Сіманковіч Уладзімір Альфрэдавіч Віцебск №39 Перадавая гарадскі
      №52 Кіраўская абласны
2 Папоў Павел Раманавіч Віцебск №34 Рэпінская гарадскі
      №54 Пралетарская абласны
3 Кузначэўскі Станіслаў Сяргеевіч Віцебск   Віцебск гарадскі
4 Завядзеева Вольга Уладзіміраўна Віцебск   Віцебск гарадскі
5 Шынкарава Карына Аляксандраўна Віцебск   Віцебск гарадскі
6 Шабуня Алена Аляксееўна Віцебск №31 Камунальная гарадскі
      №55 Чарняхоўская абласны
7 Севярынец Таццяна Яўгенаўна Віцебск   Віцебск гарадскі
8 Рамановіч Уладзімір Уладзіміравіч Віцебск №9 Тэхналагічная гарадскі
9 Аляксеева Кацярына Алегаўна Віцебск №3 Заводская гарадскі
10 Зарачанская Раіса Андрэеўна Віцебск №26 Першамайская гарадскі
11 Папова Жана Уладзіміраўна Віцебск №15 Індустрыяльная гарадскі
12 Уласаў Сяргей Мікалаевіч Віцебск №21 Студэнцкая гарадскі
      №57 Універсітэцкая абласны
13 Сотнікава Настасся Аляксандраўна Віцебск №30 Маладзевая гарадскі
14 Павядзёнак Сяргей Дзмітрыевіч Навалукомль №10 Энергетычная гарадскі
15 Юбко Іван Леанідавіч Навалукомль №13 Паўночная гарадскі
16 Багданаў Ілля Генадзьевіч Полацк №5 Свярдлоўская гарадскі
17 Руіз-Малчанаў Эрнэстра Армандавіч Полацк      
18 Нагорны Юрый Аляксандравіч Барань №14 Палявая гарадскі
19 Паўлавец Дзмітрый Сяргеевіч Высокае, Аршанскі раен №5 Каўская сельскі
20 Анішчанка Яўгеній Генадзьевіч Ворша №4 Аршанская гарадская гарадскі
21 Малчанава Святлана Віктараўна Ворша №9 Аршанская гарадская гарадскі
22 Станкевіч Георгій Мікалаевіч Бешанковічы №12 Пушкінская раенны
23 Муждабаеў Аляксандр Аляксеевіч Наваполацк №25 Наваполацкая гарадская гарадскі
24 Гіль Мікалай Нікадзімавіч Паставы №24 Шыркаўская раенны
25 Яголда Марыя Уладзіславаўна Паставы №13 Азерная раенны
26 Дымман Раіса Іванаўна Лепель   Лепельскі гарадская гарадскі
27 Лупач Дзмітрый Антонавіч Глыбокае №15 Заводская раенны
        Карабоўскі с/с сельскі
28 Самсонаў Яўген Рыгоравіч Глыбокае №8 Падсвільская абласны
        Падсвільская раенны
29 Валажонак Валер Войцехавіч Мёры №9 Юбілейная раенны
30 Мацук Багуслаў Сцяпанавіч Мёры №10 Зарэчная раенны
Гарадзенская вобласць
1 Бедка Іван Сяменавіч Слонім №17 Маладзевая гарадскі
      №52 Чырвонаармейская абласны
2 Кучынскі Барыс Уладзіміравіч Слонім №8 Заходняя гарадскі
      №54 Фабрычная абласны
3 Шэлемін Уладзімір Іванавіч Слонім №25 Падлесная гарадскі
4 Сурба Сяргей Мікалаевіч Гародня №14 Купалаўская абласны
      №23 Пестракоўская гарадскі
5 Баўсюк Мікалай Іосіфавіч Гародня №26 Індурская абласны
        Капцеўскі с/с сельскі
6 Пацэвіч Яўгеній Уладзіміравіч Гародня №14 Купалаўская абласны
      №27 Гаеўская гарадскі
7 Бароўскі Вадзім Уладзіміравіч Ліда №40 Раслякоўская гарадскі
      №18 Прамысловая раенны
8 Карпенка Сяргей Валянцінавіч Ліда №41 Індустрыяльная абласны
      №6 Гастэлаўская раенны
9 Карповіч Лявон Эдвардавіч Мастоўскі раен №19 Лунненская раенны
      №1 цэнтральная сельскі
10 Краснапеўцаў Дзмітрый Міхайлавіч Масты №5 Цэткінская раенны
      №43 Дубненская абласны
11 Кухлей Алена Якаўлеўна Масты №3 Кастрычніцкая раенны
12 Касцюкова Наталля Уладзіміраўна Масты №4 Савецкая раенны
13 Кухлей Дзмітрый Аляксандравіч Масты №7 Цэнтральная раенны
      №42 Мастоўская абласны
14 Шчэкарэвіч Уладзімер Уладзіміравіч Масты №1 Занеманская раенны
15 Лісай Іосіф Іванавіч Масты №10 Чыгуначная раенны
16 Брыцько Уладзімер Уладзіміравіч Мастоўскі раен №7 Падбаранская сельскі
17 Казак Юрый Васільевіч Наваградскі раен   Юбілейная раенны
18 Ваўчок Сяргей Анатольевіч Наваградак №4 Юбілейная раенны
19 Бахар Дар'я Дзмітрыеўна Наваградак №6 Драздовіцская раенны
20 Качагур Таццяна Міхайлаўна Дзятлаўскі р-н   Данілаўская сельскі
21 Кавальчук Андрэй Віктаравіч Ваўкавыск №20 Кастрычніцкая абласны
22 Пяцельчыц Валянціна Грыгореўна Свіслач   Дабравольскі с/с сельскі
23 Брыш Анатоль Мікалаевіч Свіслач №3 Камсамольская раенны
Гомельская вобласць
1 Жукоўскі Канстанцін Іосіфавіч Гомель №15 Студэнтская абласны
        Маладзежная гарадскі
2 Клімовіч Юрый Рыгоравіч Гомель №1 Алімпійская гарадскі
      №2 Кленкоўская абласны
3 Лінкоў Дмітрый Міхайлавіч Гомель №1 Алімпійская абласны
      №2 Свірыдаўская гарадскі
4 Шарыпаў Аляксандр Мікалаевіч Гомель №17 Гагарынская абласны
      №35 Цэнтральная гарадскі
5 Кутасаў Дмітрый Валер’евіч Гомель №9 Крысталаўская абласны
      №18 Чонкаўская гарадскі
6 Якавенка Яўгеній Яўгеньевіч Гомель №3 Юбілейная абласны
      №5 Малайчукоўская гарадскі
7 Яўсеенка Алесь Фаміч Гомель №14 Валгаградская гарадскі
8 Папоў Андрэй Сяргеявіч Гомель №2 Крупская абласны
9 Сівакоў Аляксандр Аляксандравіч Гомель №22 Веткаўская абласны
10 Шапавалаў Святаслаў Юр’евіч Гомель №18 Пушкінская абласны
11 Антановіч Уладзімер Аляксеевіч Гомель №15 Яфрэмаўская гарадскі
12 Жасану Аляксей Віктаравіч Светлагорскі раен   Сасноваборская пасялковы
13 Белы Вадзім Аляксандравіч Светлагорск №11 Палеская гарадскі
14 Змушко Аляксей Паўлавіч Рэчыца №3 Індустрыяльная раенны
15 Змушко Канстанцін Паўлавіч Рэчыца №5 Педагагічная раенны
16 Забіран Арцем Ігаравіч Рэчыца №4   раенны
17 Зайцава Тамара Аляксееўна Калінкавічы №35 Калінкавіцкая абласны
18 Аліфірэнка Ігар Філіпавіч Калінкавічы   Данілаўская раенны
19 Горбаль Дзмітрый Валер'евіч Буда-Кашалева   Буда-Кашалева гарадскі
Магілеўская вобласць
1 Кабанчук Таісія Карпаўна Бабруйск №7 Савецкая гарадскі
      №3 Бярэзінская абласны
2 Сьянава Аляксандра Аляксандраўна Бабруйск №11 Прыбярэзінская абласны
      №37 Сікорская гарадскі
3 Уварава Ірына Аляксандраўна Бабруйск №17 Горкаўская гарадскі
4 Шэлег Вячаслаў Анатольевіч Кіраўскі раен №32 Гагарынская гарадскі
      №10 Мінская абласны
5 Васьковіч Яўген Сяргеевіч Бабруйск №16 Заслонаўская гарадскі
6 Казімірчык Ігар Сяргеевіч Бабруйск №33 Першамайская гарадскі
7 Паборцава Нэллі Іванаўна Бабруйск №12 Кастрычніцкая гарадскі
8 Казакоў Максім Яўгенавіч Бабруйск №14 Фурманоўская гарадскі
9 Міхалап Таццяна Аляксандраўна Бабруйск №30 Ракасоўская гарадскі
10 Мірончык Юрый Мікалаевіч Бабруйск №27 Чэхаўская гарадскі
11 Леаненка Аляксандр Мікалаевіч Бабруйскі раен, с/с     сельскі
12 Кульманава Марыя Макараўна Магілеў №33 Прамысловая гарадскі
      №47 Астроўская абласны
13 Тыртычны Канстанцін Анатольевіч Магілеў №28 Куйбышаўская гарадскі
14 Цюлькоў Аляксей Уладзіміравіч Асіповічы №22 Прамысловая раенны
15 Бародзіч Сямен Дзмітрыевіч Асіповіцкі р-н   Дараганаўская сельскі
16 Сай Сяргей Леанідавіч Клічаў №1 Паўдневая раенны
17 Сай Вольга Віктараўна Клічаў №3 Ленінская раенны
18 Шчарбініна Жана Рыгораўна Горкаўскі раен, Аўсянкi №29 Аўсянкаўская раенны
        Аўсянкаўскі с/с сельскі
19 Гарыст Наталля Афанасеўна Кіраўскі р-н, Любаньскі с/с №24 Сяргеевіцкая сельскі
20 Шамбалава Таццяна Пятроўна Княжыцкі с/с, Магілеўскі раен №1 Ільінская сельскі
Мінская вобласць
1 Шэін Аляксей Георгіевіч Ракаў №2 Ракаўская сельскі
2 Дашкевіч Віктар Віктаравіч Копыль №48 Копыльская абласны
      №17 Партызанская раенны
        Рудненскі с/с сельскі
3 Кашэўскі Андрэй Чэслававіч Жодзіна №13 Жодзінскі гарадскі
4 Кулеш Аляксандр Анатолевіч г.п.Праўдзінскі №11 Праўдзінскі п/с пасялковы